Off Page SEO’ya Ne Zaman Başlanır

Off Page SEO (Site Dışı SEO) Başlama Zamanı!

seo_off_page     Web siteniz için Off Page SEO çalışmalarına ne zaman başlamak gerektiği hepimizin merak ettiği bir konudur. Bunun ile ilgili sizlere tavsiyelerde bulunmadan önce unutmamanız gereken, SEO çalışmaları hiç bir zaman sonuca ulaşmayacağı konusudur. Çünkü bu çalışmalar, web sitenizi aramalarda üst sıralara taşıma ve üst sıralarda tutma çalışmalarıdır.

Web Sitesi için On Page SEO ayarları yapıldıktan sonra arama motorlarının web sitenizi ziyaret edip, sitenizin sayfalarını indekslemesi için bir süre beklenmesi gerekir. Eğer web sitenizin site için ayarları doğru yapıldı ise yaklaşık 2 ay sonra web sitesi için site dışı SEO çalışmalarına başlanabilir.

Web sitesi 2 ay boyunca hiç mi trafik almayacak, hiç kimse sitemize gelmeyecek mi? Tabi ki gelecek. Benim tavsiyem, bunun için günümüzdeki en etkili mecralardan Sosyal Medya Sayfalarını ve Google Adwords reklamlarını sitemize trafik için bir süre kullanabiliriz.

Şimdi Paylaş

One Response to “Off Page SEO’ya Ne Zaman Başlanır

  • paylaşımınız çok güzel teşekkür ederim sitenizdeki farklı birkaç makaleye daha baktım gerçekten özenerek yazıyorsunuz.benimde indirking.com adında sitem var zamanınız olursa siteme beklerim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com